MirandaNow.com w trakcie modernizacji.

MirandaNow.com znajduje się tymczasowo w trakcie modernizacji. Dla ciekawych postępu pracy, lub szukających po prostu informacji o Mirandzie, strone pozostawiam do wglądu. O wszystkich nowościach będę informowała na twitterze i w tym poście [patrz niżej].

Jeżeli chcesz pomóc w rozwoju strony, lub chciałbyś zobaczyć na stronie coś czego jeszcze nie ma, zachęcam do zostawiania swoich sugestii na formspringu strony. Jest to calkowicie anonimowe, szybsze niż e-mail, a każdy pomysł wezmę pod uwagę.

EDIT 11.07: Na stronie zawitał nowy wygląd, to już 12 wersja MirandaNow.com! W następnej kolejności zajmę się porządkami w galerii (tam również planuję nowy wygląd).

Komentarze są już otwarte. Mam nadzieję, że dzięki kilku nowym wtyczkom MirandaNow.com będzie już na zawsze wolna od spamu i osoby, które naprawdę chcą dodać wartościowy komenatarz nie będą zmuszone czekać na akceptację.

EDIT 12.07: Nowy wygląd i prawie 1000 nowych zdjęć z lat 2002-2011 już w galerii! Serdecznie zapraszam! W następnej kolejności aktualizacja i odświeżenie wszystkich działów na stronie.

EDIT 13.07: Działy wstępnie odświeżone, z wyłączeniem tych do których potrzebna jest wcześniejsza aktualizacja galerii.

EDIT 16.07: Przez ostatnie kilka dni zbierałam zdjęcia tylko z 2012 roku, obecnie mam ich ponad 3000, jednak to wciąż nie koniec! Ogromna aktualizacja galerii wstępnie zapowiadana na początek przyszłego tygodnia.

EDIT 25.07: Z niezależnych ode mnie przyczyn aktualizacja się opóźni, nie jestem również w stanie określić kiedy będę mogła znowu dodawać zdjęcia. Nasz hosting Starszz.com zmienia obecnie serwery na nowe, przy przeprowadzce na jednym z nich wystąpił problem (niestety padło na ten na którym znajduje się MirandaNow.com). Ci, którzy zaglądali na stronę na bieżąco na pewno zauważyli znikające posty, zdjęcia, a nawet przez kilka dni strona była całkowicie niedostępna. Radzę uzbroić się w cierpliwość, awaria może potrwać jeszcze kilka godzin lub kilka tygodni, postaram się zatem informować na bieżąco!

1 Response

  • Posted on July 10th, 2013 at 9:37 pm
    Kasia Says:

    Testowy komentarz


  • Leave a Reply